Projektujesz swoją przestrzeń? Poszukaj własnego stylu

Projektując swój pokój, sypialnię, kuchnie czy jakąś inna przestrzeń – masz do dyspozycji wiele podpowiedzi, wiele inspiracji. Kopalnia pomysłów jest oczywiście Internet, ale nie tylko – mieszkania czy domy znajomych, czasopisma.

Kultura ludzka wykształciła wiele stylów architektonicznych oraz wnętrz. Z tego dorobku kultury można czerpać wiele inspiracji.

Wyraź siebie

Jednak nie musisz trzymać się ściśle rozwiązań czy tez formuł które zobaczyłeś. Oczywiście właściwie chyba wszystko musi być zainspirowane czymś co już zobaczyliśmy. Jednak nie warto i nie trzeba samemu sobie zakładać ograniczeń w tworzeniu własnej przestrzeni. Korzystaj z tego co zobaczyłeś, ale po to by budować własny styl. Po to by wyrazić jak najbardziej twoje poczucie piękna, by stworzyć aurę która będzie Tobie odpowiadała.

Nie bój się eklektyzmu – łącz różne style.

Stosuj też rozwiązania funkcjonalne które tobie pasują. Przykładowo kto powiedział że musisz mieć łóżko – może lepiej sprawdzi się wysoki materac na podłodze. A może półki na stelażu stalowym podwieszonym do sufitu będą bardziej optymalnym rozwiązaniem?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.